Haber

Altay’da Hayalet Yönetimi Ortaya Çıktı

1. Lig’de düşme sınırının dışına çıkamayan, mali ve idari krizlerle boğuşan Altay’da 16 Kasım’da yapılan inanılmaz genel kurulda seçilen yönetimin, ‘Hayalet Yönetim’ gibi hareket ettiği ortaya çıktı. resmi süreçlerin eksikliği. Siyah-beyazlı kulübün kurultayında başkan seçilen Murat Pervane, iş yoğunluğunu gerekçe göstererek 8 Ocak’ta başkanlığını takımında yer alan Süleyman Özkaral’a devretti. Altay, gerekli belgelerin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne (GSİM) teslim edilmemesi nedeniyle tutuklandı. Karar defterine Ayhan Dündar ve 5 eski yöneticinin imza attığı görüldü.

Altay’ın liderinin isminin Türkiye Futbol Federasyonu’nun internet sitesinde yazılmaması da dikkat çekti. Ekonomik zorluklarla boğuşan Altay’da son yönetimden 2 kişi istifa etti. İzmir temsilciliğinde 3 aydır görevde olan yönetimin resmiyet kazanmaması nedeniyle yeniden olağanüstü genel kurul kararı alınacağı ve Süleyman Özkaral’ın yeni yönetimi kurarak bu kez aday olmaya talip olacağı gelen haberler arasında yer alıyor. seçilmiş başkan. Ayhan Dündar’ın haziran ayında ikinci kez cumhurbaşkanı seçildiği Altay’daki yönetimlerin listesi uzun süre GSMİM’e bildirilmedi.

ASLANOĞLU: TEK YETKİLİ AYHAN DÜNDAR

Altay Taraftar ve Stadyumdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Nami Aslanoğlu, kulüpteki tek yetkilinin eski lider Ayhan Dündar olduğunu belirtti. Kulübün eski yönetimden 6 kişinin imzasıyla genel kurula gideceğini belirten Aslanoğlu, “Altay Spor Kulübü 3 aydır sanal yönetimle yönetiliyor. Bütün sıfatlarımız geçersiz. Altyapımız yani Kulübün geleceği ve kurtuluşu birileri tarafından ipotek altına alınmıştır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu