Haber

Bayraklı Belediyesi Asfalt ve Kaldırım Çalışmalarını Hızlandırıyor

Bayraklı genelinde; Asfaltlama, kaldırım yenileme ve kilitli parke onarımlarına hız veren Bayraklı Belediyesi, kentte 20 noktada çalışmalarını sürdürüyor. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İlçemizin ihtiyaç duyulan her noktasında asfalt ve kaldırım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız Bayraklı halkına daha modern, daha konforlu yaşam alanları sunmaktır.”

İlçe genelinde aralıksız devam eden Bayraklı Belediyesi; Asfaltlama, kaldırım-kavşak onarımı ve kilitli parke yenileme çalışmalarını genişletti. İlçenin ana arterlerini dev bir şantiyeye çeviren belediye ekipleri, Manas Bulvarı’ndaki asfalt çalışmalarını tamamlayarak kaldırım düzenlemelerine hız kazandırdı. Yine Haydar Aliyev ve Sakarya Caddesi’nde asfaltlama çalışmaları tamamlandı; Asfaltlama, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlanmak üzere. Aliya İzzetbegoviç Caddesi’nde kaldırım ve kilitli kaldırım onarımlarının devam ettiği belirtildi.

Sakarya Caddesi Haşim İşcan kavşağında ve 286. caddede kaldırım yenileme çalışmaları devam ederken, Ankara Caddesi yan yolunda da kaldırım çalışmaları tamamlandı. Acil müdahale ekiplerinin sayısını artıran Bayraklı Belediyesi, ilçe genelindeki asfalt yama ve onarım çalışma noktası sayısını da 17’ye çıkardı. Günlük 14 ton asfalt serilirken, yürütülen çalışmanın vatandaşlarda memnuniyet yarattığı belirtildi. vatandaşlar.

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İlçemizi daha yaşanabilir ve modern hale getirmek için ihtiyaç duyulan her noktada altyapı, asfaltlama, bakım ve onarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dikkate alıyor, tüm ekiplerimizi seferber ederek, mağduriyetleri ortadan kaldırıyoruz. Kalıcı çözümler üreterek Bayraklı, “Bizi yarına hazırlıyoruz” dedi. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu