Haber

Büyükhanlı Holding’in Varisi Oldu: Bennu Gerede’nin Eski Kocası Cem Büyükhanlı Evinde Ölü Bulundu!

Büyükhanlı Holding’in varisi Cem Büyükhanlı’dan tüm hayranlarını üzen haber geldi. İstanbul’un Bebek ilçesindeki evinde ölü bulunan ünlü iş adamı, yaklaşık bir hafta önce akciğer rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyordu. Oyuncu Bennu Gerede, eski eşiyle ilgili acı haberi sosyal medyadan duyurdu.

İnşaat ve turizm gibi sektörlerde faaliyet gösteren Büyükhanlı Holding’in varisi Cem Büyükhanlı, yalnız yaşadığı Bebek’teki evinde ölü bulundu.

Yaygın olarak tanınan Cem Büyükhanlı’nın ölüm nedeni ise Adli Tıp Enstitüsü’nün yapacağı değerlendirmenin ardından netlik kazanacak.

Yaklaşık bir hafta önce akciğer rahatsızlığı yaşayan Büyükhanlı, tedavi altına alındıktan sonra hastaneden taburcu edildi.

Çoğumuzun 2013 yılında yayınlanan Survivor yarışmasından tanıdığı Bennu Gerede, ünlü iş adamının acı haberini verdi.

Gerede, 2010 yılında nikah masasına oturan ve 15 ay evli kalan Cem Büyükhanlı’nın vefatını duyuran bir paylaşımla gündem oldu.

Bennu Gerede, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Büyük acı çeken bir ruh gibiydin, kafesteki bir hayvan gibiydin.”

‘Sevgili Cem’ciğim, gerçekten ışık saçıyordun, olağanüstü yetenekliydin. Ama sen ağır bir acı yükü taşıyordun. Büyük acı çeken bir ruh gibiydin, kafese kapatılmış bir hayvan gibiydin, bu dünyanın taşıyamayacağı kadar geniştin. Bu gezegende birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarım ve umarım bir sonraki yolculuğunuzda aradığınız sevgiyi ve huzuru bulursunuz. Sonsuza dek kalbimde özel bir yerin olacak. Huzur içinde yatsın.’

Bennu Gerede’nin Instagram hesabındaki paylaşımını da burada görebilirsiniz.

hozathaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu