Haber

Çumra Belediye Başkanı Recep Candan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle tebrik mesajı yayınladı.

Başkan Candan, “Ülkemizin gençlerine inanıyor ve güveniyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi ülkemiz ve milletimiz için Türk Yüzyılını gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz.”

19 Mayıs’ın milli uyanışın en kıymetli sembolü olduğunu vurgulayan Önder Recep Candan, yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi;

“Tarihimizin en kıymetli dönüm noktalarından biri olarak kabul edilen Milli Mücadele’nin başlangıcı olan bu anlamlı gün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından gençlerimize bayram olarak armağan edilmiştir. Bugünle yarın arasında köprü olan gençlerimiz, aydınlık geleceğimizin ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatıdır. Gençlere değer veren, onları en yeterli şekilde yetiştirerek, özverili ve özverili nesiller olarak geleceğe hazırlayan milletler, geleceğe güvenle bakabilirler.

Bu bağlamda ülkemizin geleceğini ellerinde şekillendirecek olan gençlerimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Güzel ülkemiz, parlak gençlerimizin büyük emekleriyle Türk Asrına doğru emin adımlarla ilerliyor. İnanıyorum ki geçmişte olduğu gibi bugün de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı Türkiye Yüzyılı yolunda gençlerimizle birlikte Türkiye’miz için en güzel yarınları yeniden inşa edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta gençlerimiz olmak üzere milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum. İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu