Haber

Hadise ve Murda’nın eş zamanlı paylaşımı hayranlarını heyecanlandırdı! “Evleniyorlar mı?” dedi

Birlikte yaptıkları ‘İmdat’ müziğinden bu yana Hadise ve Murda hakkında hep yeni tezler öne sürüldü. Dün Hadise ‘???‍♀️?’ emojili gelinlik ve takım elbiseli, Murda’nın ise ‘??‍♂️??’ emojili fotoğraflarını paylaşınca ortalık yine karıştı. Ayrıntılar?

Hatırlarsanız, Hadise “İmdat” şarkısını ve ünlü rapçi Murda ile klibi yayınladığında her şey alt üst olmuştu. Hadise’nin yanında kim varsa olay direkt olarak “Yeni aşk!” Aslında konusuna geri dönüyor ama bu kez müziğiyle çok sevilen rapçi Murda yanında olunca herkes daha da heyecanlandı.

Her neyse, bu aşk tezi reddedildi ve çok yakın iki arkadaş olduklarının altını çizdiler.

Ancak kısa süre önce verdikleri konserde verdikleri çok samimi görüntüler yine “aşk” olarak yorumlandı…

Daha sonra Hadise bir röportajında ​​”Bence bunlar gereksiz konular. Demek dergi bu. Murda ile çok yakın arkadaşız, onu çok seviyorum. Yapacak bir şey yok. Konuşuruz” diyerek bu söylentileri bir kez daha yalanladı. ve yaz. Artık alıştık”.

Gelelim bugüne! Hadise ve Murda dün aynı saatlerde Instagram’da yeni fotoğraflar paylaştı. Hadise, bu fotoğrafta da gördüğünüz gibi “???♀️?” emojisiyle,

Murda ise bu fotoğrafı “??♂️??” emojisiyle paylaştı.

Ve doğal olarak hem çiftin birlikte olmasını isteyen ve birlikte olmalarını isteyen aşıkların, hem de “Hadise ve Murda aşıklar” dedikodusunu yayanların ekmeğine yağ sürdüler.

Paylaşımlarına gelen yorumlar çığ gibi büyüdü, bir de üstüne evlendiler… Ama asıl sorun birlikte yaptıkları yeni müziğin kısa bir süre sonra çıkacak olması. Bu fotoğraflar muhtemelen müzik videosu çekimi sırasında ortaya çıkan ve ortalığı biraz ısıtmak için paylaşılan fotoğraflardır ?

haberbeydag.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu