Yaşam

İstanbul Festivali’nde 50 bin kişiyle Zumba dansında dünya rekoru!

Türkiye’nin en uzun soluklu ve kapsamlı festivali olarak etkinlik dünyasına damgasını vuran İstanbul Festivali, Şenlik Park Yenikapı’da tüm hızıyla devam ediyor. Festivalin on ikinci gününde 50 bin kişi ile gerçekleştirilen zumba dansı ile dünya rekoru kırıldı.

Trendyol Yemek Ana Sponsorluğunda ve Sipay’in Fintek Sponsorluğunda gerçekleşen festivalin on ikinci günü saat 16.00’da kapılarını açtı. 6 Ağustos’a kadar devam edecek olan ve farklı etkinliklerin yer alacağı İstanbul Festivali’nin 12. gününde, ziyaretçiler çeşitli etkinlik ve konserlerle dolu dolu bir yaz akşamı geçirdiler.

Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından Şenlik Park Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Festivali’nde sahne aldı. editörler Konser öncesi rekor denemesi yaşandı. Junior Sahne’de başlayan ve Ana Sahne’de devam eden rekor denemesinde 50 bin kişi ile zumba dansı yapıldı ve seyircilerle bir dünya rekoru kırıldı.

3 Ağustos Perşembe İstanbul Festivali konserleri Sefoile devam edecek.

6 Ağustos Pazar gününe kadar sürecek İstanbul Festivali programında sırasıyla; 4 Ağustos Cuma günü Blok3, motivasyon, ceza5 Ağustos Cumartesi günü Tam Camın Kontrastı6 Ağustos Pazar günü Sılasahne alacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberpiraziz.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu