Haber

Recep İvedik 7 nerede ve hangi ilçede vuruldu? Bakın Recep İvedik’in köyü neredeydi…

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın canlandırdığı Recep İvedik, maceraları ve esprili anlarıyla izleyenleri güldürmeye devam ediyor.

Recep İvedik serisinin son filmi bu akşam televizyon ekranlarında ilk kez izleyiciyle buluşacak.

Togan Gökbakar, geçtiğimiz yıl Disney Plus’ta yayınlanan Recep İvedik 7 filminin yönetmenliğini üstlendi. Senaryosunu Şahan Gökbakar yazdı.

İçinde Şahan Gökbakar, Öznur Serçeler, Nurullah Çelebi ve Murat Dalkılıç gibi isimlerin yer aldığı film, çekim mekanıyla da merak uyandırdı.

Filmde Recep İvedik’in şehir hayatından sıkılıp anneannesinden miras aldığı köy araştırılmaya başlandı. Bakın o köy neredeydi…

Bakın Recep İvedik 7 sinemasındaki köy nerede!

Recep İvedik 7 filminde Recep’in babaannesinden miras kalması nedeniyle yerleştiği köy anlatılmaktadır. İzmir’in Bergama’sıilçede bulunan ‘Kozak Yaylası’dır-dir.

Recep İvedik 7 konu

Şehirde hayat pahalılığı nedeniyle yaşam standartları zorlaşırken Recep İvedik, İstanbul’u terk edip büyükannesinin köyündeki evinde yaşamaya karar verir. Köye vardığında köyün tam üstüne bir proje yapılmasının planlandığını ve doğaya bir o kadar zarar vereceğini öğrenir. Kendisi, arkadaşı Nurullah ve komşusu Büşra ile birlikte projenin engellenmesi ve köyün kurtarılması için çalışmaya başlar.

Recep İvedik 7 oyuncu kadrosu

Şahan Gökbakar

Öznur Serçeler

Murat Dalkılıç

Nurullah Çelebi

İrfan Kangı

murat ergür

Eray Türk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu