Yaşam

TRT 1’de Yeni Bir Tarihi Dizi Başlıyor: Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Konusu Nedir, Oyuncuları Kimler?

TRT 1 ekranlarında yesyeni bir üretim izleyici ile buluşacak. Tarihi üretimlerle dikkat çeken TRT’de tarih kokan yeni bir başlıyor. ”Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı” adlı yeni dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Yaklaşık bir dakikan oluşan tanıtım videosu oldukça dikkat çekti. Başrolünde Tolgahan Sayışman’ın rol aldığı Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi hakkında araştırmalar başladı. Peki Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı konusu nedir, oyuncu takımında kimler var?

İşte ayrıntılar…

Her kanalda olduğu üzere TRT 1’de de reytinglerde beklenilen performansı göstermeyen yapımlar ekranlara veda ederken, yerine yepyeni yapımlar izleyici karşısına çıkıyor.

TRT’de yayın hayatına devam eden Alparslan: Büyük Selçuklu üzere tarihi ve kurgu cinsindeki üretimler epey seviliyor.

İzleyiciler, tarihin izlerini ekranlara taşıyan üretimlere karşı epeyce ağır bir ilgi gösteriyor. TRT tarafından Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı isimli yeni bir üretimin başlayacağı haberi kısa müddette dikkat çekti.

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Konusu Nedir?

Sezonun savlı üretimlerinden biri olacağı düşünülen Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde, Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk kaptan paşası Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatının anlatılacağı düşünülüyor. Merakla beklenen dizide, gerçek adı  Hızır Reis olan kaptan-ı derya unvanlı Barbaros Hayreddin’in tarihteki yerini bir kez daha öğreneceğiz.

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Oyuncuları Kimler?

Başrolünde başarılı oyuncu Tolgan Sayışman’ın rol aldığı Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin oyuncu takımı ise şu halde; Timur Acar Melisa Döngel, Ufuk Özkan, Bahadır Yenişehirlioğlu, Hasan Küçüktekin, Arif Pişkin, Başak Daşman, Ceren Soylu, Gökhan Gencebay, Deniz Çom, Gurur Aydoğan, İlkay Kayku, Yılmaz Bayraktar, His Gürcan, Halil İbrahim Kurum, Gizem Aydın, Ercüment Fidan, Musa Cihan, Sibel Kasapoğlu, Erman Cihan, Demirhan Demircioğlu, Yaşar Aydınoğlu, Yiğit Arda Tan, Revna Çolak

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Dizisi Ne Vakit Başlıyor?

”Hayreddin, deryalara hükmetmek için yola çıkıyor!” sloganıyla yayınlanan ilk tanıtım videosunun ardından dizinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. TRT 1 ekranlarında yakında başlacak olan Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı adlı yapımın yayın tarihi henüz netleşmedi.

”Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı” ismiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yeni dizinin birinci tarifi da yayınlandı.

İşte Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı tanıtımı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu