Haber

Türkiye’nin İlk Gece Sörf Yarışı Philips’in Işıklarıyla Aydınlandı

Aydınlatmada dünya önderi Signify, Philips Solar eser ailesi ile Alaçatı Wind Fest’i destekledi.

Philips aydınlatma eserleri ile aydınlatılan denizde birinci gece sörfü yapıldı.

16-20 Kasım tarihleri ortasında Alaçatı Rüzgar Şenliği (Alaçatı Wind Fest) kapsamında Türkiye’de birinci sefer gerçekleştirilen çocuklar ve gençler kategorisinde PWA Slalom World Cup organize edildi. Şenliğe çeşitli markaları ile dayanak olan Signify, Türkiye’de bir birincinin gerçekleşmesine vesile oldu. Şenlik kapsamında 18 Kasım gece yarışı Philips aydınlatma eserleri ile aydınlatıldı. Bu sayede Türkiye’de birinci kere denizde gece sörfü yapıldı. Philips aydınlatma eserleri, denizi bir kıyıdan başka kıyıya kadar aydınlatarak gece sörfüne renk kattı.

Sürdürülebilirlik temelinde eserler geliştirdiklerini belirten Signify Türkiye Genel Müdürü Saner Kırık, hususla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:Alaçatı Rüzgar Festivali’nde (Alaçatı Wind Fest) Philips Aydınlatma eserlerimiz ile yer aldığımız için çok memnunuz. Tabiatın en büyük güç kaynaklarından ikisi bu şenlikte buluştu. Sörf, sporu gücünü rüzgardan; Philips Solar eserleri ise güneşten alıyor. Şenlik alanını solar eserlerimizle, tabiatın gücüyle aydınlattık. Türkiye’de birinci defa gece sörf yarışı da Philips eserleriyle yapıldı. Bu bizim için çok değerliydi.”

Gece sörf yarışının kazanları ise Signify’ın öne çıkan genç ve eğlenceli markalarından WiZ’in sürpriz ikramlarını kazandı. “Zaferleri parlatan aydınlatma: WiZ” mottosuyla, WiZ, gecede “En küçük sporcu” ve “En cesur sporcu” ödülleriyle birlikte yedi sporcuyu akıllı aydınlatma ile tanıştırdı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu