Yaşam

Edis Muhteşem Performansıyla İstanbul Festivalini Salladı

Türkiye’nin en uzun soluklu ve kapsamlı festivali olarak etkinlik dünyasına damgasını vuran İstanbul Festivali, Şenlik Park Yenikapı’da tüm hızıyla devam ediyor. Edis, festivalin 12. gününde kusursuz sahne performansı ve hit müziğiyle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Trendyol Yemek Ana Sponsorluğunda ve Sipay’in Fintek Sponsorluğunda gerçekleşen festivalin on ikinci günü saat 16.00’da kapılarını açtı. 6 Ağustos’a kadar devam edecek olan ve farklı etkinliklerin yer alacağı İstanbul Festivali’nin 12. gününde, ziyaretçiler çeşitli etkinlik ve konserlerle dolu dolu bir yaz akşamı geçirdiler.

Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından Şenlik Park Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Festivali’nde Türk Pop Müziği’nin yıldızı editörler sahne aldı. Binlerce hayranının eşlik ettiği ünlü yıldız, ‘Bakmak’, ‘Martılar’, ‘Benim Ol’, Nirvana’ Haftalarca listelerde yer alan şarkılar söyledi. Konser boyunca seyircilerden alkışlar. editörlersahne şovu ve danslarıyla beğeni topladı.

İstanbul Festivali, 2 Ağustos Çarşamba günü sevilen Türk rock grubu tarafından ana sahnede gerçekleştirilecek. Sigara içmek ev sahipliği yapacak. İstanbul Festivali konserleri 3 Ağustos Perşembe günü gerçekleştirilecek. Sefoile devam edecek.

Sırasıyla 6 Ağustos Pazar, 4 Ağustos Cuma gününe kadar devam edecek olan İstanbul Festivali programında. Blok3, motivasyon, ceza5 Ağustos Cumartesi günü bardağı dolu tut6 Ağustos Pazar günü Sılasahne alacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu