Haber

Madonna’nın İsrail-Hamas Açıklaması Tepki Kazandı! Turunda Arttırılmış Güvenlik Önlemleri

‘Kutlama’ adı verilen dünya turuna çıkan Madonna, İsrail ile Hamas arasındaki savaşa sessiz kalamadı. Açıklamaların ardından birçok tepkiyle karşılaştı. Ayrıca turundaki güvenlik önlemlerini de artırdı.

65 yaşındaki popüler pop şarkıcısı Madonna büyük bir dünya turnesine çıktı.

“Celebration” adını verdiği dünya turnesinde kusursuzluk yaratan Madonna, turnesi sırasında gündemdeki ve hepimizi parçalayan savaş konusuna da değinmek istedi.

7 Ekim’de Hamas’ın İsrail’e saldırısıyla başlayan ve İsrail’in Gazze saldırısıyla devam eden savaşta çok sayıda kayıp var.

Kimsenin sessiz kalamayacağı bu vahşetin arkasında elbette ünlüler kalmamıştı.

Son konserinde savaşa değinen Madonna, bu açıklamalarının ardından tepki aldı.

Madonna; Şu anda İsrail ile Filistin arasında yaşananlar açıkçası yürek parçalayıcı ve kimse yaşananları görmek istemiyor. “Çocukların motosikletlerden atıldığını, kaçırıldığını, bebeklerin kafalarının kesildiğini, barış partilerinde çocukların vurularak öldürüldüğünü görüyorum, dünyada neler oluyor?” dedi.

Büyüyen savaş hakkında konuşmamanın sorumsuzluk olacağını söyleyen Madonna, açıklamalarının ardından “önyargılı” bulundu.

Madonna’nın barış çağrısında görünen önyargısı sosyal medyada tepkilere neden oldu. Bunun üzerine dünya turunda güvenlik önlemlerini artırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu