Haber

Tüm mal varlığına el konulan Dilan Polat’ın eşi Engin Polat’la birlikte çekilmiş eski videosu yeniden gündeme geldi.

“Bazen günde 750 bin TL harcıyorum” açıklamasıyla gündeme gelen ve ardından vergi kaçakçılığından kara para aklamaya kadar çeşitli iddiaları gündeme getiren Dilan Polat, son zamanların en çok konuşulan ismi oluyor. Eşi ve tüm mal varlığına el konulan Dilan Polat’ın geçmiş videosu yine gündem oldu. Dilan Polat’ın bir takipçisi için eşi Engin Polat’tan telefonda 600 bin TL istemesi yine gündeme geldi. ?

Son zamanların en çok konuşulan ismi Dilan Polat. Dilan Polat ve eşi Engin Polat, kara para aklamaktan vergi kaçakçılığına kadar çeşitli suçlamalarla karşı karşıya bulunuyor.

Kara para aklama iddiaları nedeniyle tüm mal varlığı dondurulan çiftin yurt dışına çıkışı da yasaklandı.

“Suç örgütü kurmak ve yönetmek” ve “suçtan kaynaklanan mal değerlerini aklamak” başta olmak üzere dört ayrı soruşturma altında olduğu öğrenilen çiftin eski hayatına dair pek çok şey yeniden gün yüzüne çıkıyor.

İlk başlarda televizyonda altın tozuyla kahve içen ve “Bazen günde 750 bin TL harcıyorum” diyen Polat, daha sonra “Biz harcayacak kadar para kazanmıyoruz” diyerek kendi sözlerini yalanladı.

Ancak arşiv unutmuyor: Dilan Polat’ın, takipçisi ev alabilmek için eşi Engin Polat’ı arayıp 600 bin TL istediği anlar yine sosyal medyada gündem oldu.

Şunu fark ediyor:

haber-meric.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu